Hypotheek advies Oisterwijk Midden Brabant Advies Oisterwijk
dinsdag, 11 februari, 2025
Hypotheek advies Oisterwijk
Midden Brabant Advies Oisterwijk

Berkel-Enschot wint Zilverenschoen-toernooi bij HOCO Oisterwijk

Dit jaar vond de 47e editie van het Zilverenschoen-toernooi plaats, een gezellig wintertoernooi voor veteranenhockeyteams dat in de sfeervolle ambiance van HOCO werd georganiseerd. In totaal namen zeven clubs deel, waaronder: MOP, Udenhout, Berkel-Enschot, Vlijmen en Rosmalen, evenals het organiserende team DDW (Door De Week).

Berkel-Enschot wint Zilverenschoen-toernooi (Bron: HOCO Oisterwijk).
Voor de wedstrijden waren zes woensdagavonden gereserveerd. Dankzij het zachte winterweer konden bijna alle wedstrijden doorgang vinden; slechts één woensdag werden de teams geconfronteerd met (natte) sneeuw, wat toch een bijzondere ervaring bleek te zijn. Na elke wedstrijd werd er met zorg een smakelijke maaltijd geserveerd, bereid door het team van DDW, waardoor de avonden niet alleen sportief, maar ook culinair een feest waren.

De laatste speeldag van de winter werd traditioneel afgesloten met de uitreiking van de trofee, een feestavond en een gift aan een lokaal goed doel. Dit jaar kwam de donatie ten goede aan de Wensenambulance Brabant. Barman Titus overhandigde de cheque en sprak daarbij zijn dank uit voor de hulp die de organisatie bood bij het vervullen van een wens voor zijn inmiddels overleden vrouw.

Op sportief vlak was de strijd intens; de trofee ging nipt naar de veteranen van Berkel-Enschot. Na afloop van de officiële ceremonies bleef het nog lang gezellig op Den Donk, waarmee het toernooi in alle opzichten als een groot succes kan worden beschouwd.

Scroll omlaag en lees meer!






Gerelateerd - Meer >>