vrijdag, 25 april, 2025

Eerste dinsdag wandeling gaat vanuit Moergestel naar de molen en de Maria kapel


De ‘eerste dinsdag van de maand‘ wandeling is deze keer op 6 mei.

Vorige maand ging de wandeling naar Moerenburg

De Wandelgroep Moergestel heeft weer een fraaie route uitgezet die dwars door het dorp loopt en langs de noordelijke flanken van het natuurgebied. De start van de wandeling is op het St. Jansplein in Moergestel (knooppunt 78).

Vanaf het plein gaan we via de Bosstraat en De Scheerman naar de fraaie standerdmolen uit bouwjaar 1852. Via de Schoolstraat naar knp 78 hier lopen we via (bedrijventerrein) De Sonman naar de Heistraat achter het Groot Bungalowpark tot knp 15 naar knp 10 onderweg passeren we het landgoed Zonnewende en Dennenhoef, bij knp 10 gaan we via het prachtige rododendronpaadje dwars door het natuurgebied naar de kapel Onze Lieve Vrouw van de Vrede aan de Oisterwijkseweg. De rijksmonumentale kapel is gebouwd in 1939. We vervolgens onze wandeling via De Hooge Braaken en Stokeind langs het sportterrein en gaan door de bebouwde kom terug naar het vertrekpunt. De wandeling is ongeveer 8 kilometer lang er wordt rustig gewandeld.

De wandeling begint om 9.30 uur op het St. Jansplein. Hier is voldoende parkeergelegenheid voor fiets en auto. Iedereen kan aan deze wandeling deelnemen vooraf aanmelden is niet nodig. Wil je een routekaartje ontvangen, stuur een e-mail naar: pgelden@gmail.com

Scroll omlaag en lees meer!






Gerelateerd - Meer >>