Hypotheek advies Oisterwijk Midden Brabant Advies Oisterwijk
woensdag, 16 april, 2025
Hypotheek advies Oisterwijk
Midden Brabant Advies Oisterwijk

Voetbalseizoen eerste team van Trinitas Oisterwijk gaat als nachtkaars uit


Voorafgaand aan deze wedstrijd had Trinitas tegen rode lantaarndrager Be Ready iets recht te zetten. In de heenronde kreeg Trinitas op eigen sportpark een dik pak op de broek van de mannen uit Hank. Het werd 1-4 door vier doelpunten van topspits Jonathan van Eerd.

Trinitas was dus gewaarschuwd voor de aanvalskracht van de kanaries uit de Biesbosch en had bij een overwinning nog alle kansen op een periodetitel en daarmee een kans op promotie naar de tweede klasse. Tot aan de rust was er geen vuiltje aan de lucht, Trinitas was de betere ploeg en kwam relatief eenvoudig op een 0-2 voorsprong. De doelpunten waren van Jayden van Assouw en Philip Overeem. Be ready stelde daar alleen een vlammend afstandsschot tegenover dat uiteenspatte op het aluminium boven Ramon Doomen, ruststand 0-2.

Het gevecht om de bal, staat onder vakkundig toezicht (Bron: Trinitas Oisterwijk).

Trinitas dacht dat het de buit al binnen had en kwam drie totaal anders uit de kleedkamer. De thuisploeg ging echter richting eigen publiek spelen en gaf vol gas. De ploeg van Bas Gösgens was geen schim meer van zichzelf, was slordig in de eindpass en duels gingen bijna allemaal verloren. Aan niets was meer te zien dat alleen een overwinning nog een leuk einde van de competitie kon opleveren. Hoe anders was dit voor de tegenstander uit Hank, zij vochten voor een van de laatste kansen om directe degradatie te ontlopen.

De tweede helft was een klein kwartier oud toen het eerste onheil zich aandiende, Stijn van Burgel kon geheel vrijstaand bij de tweede paal de anschlusstreffer binnen prikken, 1-2. Be Ready bleef knokken voor wat het waard was, daarnaast werd Trinitas steeds slordiger en nauwelijks nog gevaarlijk. Dit werd uiteindelijk fataal nadat Jonathan van Eerd tien minuten voor tijd vogelvrij voor Ramon Doomen kwam en koelbloedig de gelijkmaker op het bord zette. Daar waar Trinitas nog treurde om de gelijkmaker pakte Be Ready meteen door. Twee minuten later lag de bal alweer in het netje achter Ramon Doomen, Patrick Stevens haalde vanaf twintig meter verwoestend uit en schoot de 3-2 op het scorebord.

Trinitas gaf de wedstrijd in drie minuten helemaal weg en was daarna niet bij machte het tij nog te keren. Hiermee verspeelde het een kans om het seizoen nog een beetje glans te geven. Nu rest alleen nog een kleine theoretische kans om bij drie zeges in de laatste drie wedstrijden alsnog de derde periode te veroveren. Gebeurd dit niet dan gaat het seizoen als een nachtkaars uit en kan de blik op volgend seizoen.

Scroll omlaag en lees meer!






Gerelateerd - Meer >>